ТОВ АВС-Сервіс
02160, Україна, Київ,
пр-т Возз'єднання 7А, оф. 715
+38-044-536-16-25
+38-067-239-88-78
+38-067-509-13-99
Сервіс інструменту
Центр підготовки і заточування інструменту. Доставка замовлення

АВС-Сервіс – національний оператор заточувальних послуг в Україні! Організуємо безкоштовну доставку по Києву та Київській області. Працюємо з усіма експедиторськими компаніями (Нова пошта, САТ, Автолюкс, і т.д.) Терміни виконання сервісних робіт не перевищують трьох днів. Маємо підмінний фонд дискових пилок на час виконання заточувальних робіт.

Загострювання дискових пилок з твердосплавними напайками

Загострювання дискових пилок з твердосплавними напайками
Загострювання проводиться на заточувальних верстатах з ЧПУ виробництва німецької фірми VOLLMER, модель CX 100, CHP 250, CHC Eco. Дане обладнання дозволяє виробляти загострювання дискових пилок діаметром від 80 до 810 мм, всіх можливих форм зубів і різних виробників. Верстати мають точність позиціювання оп прямолінійним координатами 0,01 мм, по кутових координатах – 0,1градуса, що дозволяє зберегти кути заточування після шліфування і домогтися високої і стабільної якості заточування при мінімальній витраті твердого сплаву зубів пильних дисків. Відмінною особливістю верстатів серії CHP є збільшений виробничий ресурс; установки на них пилок діаметром до 810 мм, а також можливість установки їх в лінію з системою автоматичного завантаження пилкових дисків.

Загострювання проводиться з попередньою затиловкой. Для видалення залишків смоли з пилкових дисків, перед загострювання застосовується ультразвуковий спосіб очищення. Зуб заточується за повним технологічним циклом, щоб виключити перегрів твердого сплаву і отримати шорсткість поверхні на рівні нових пилок, застосовується спеціальна рідина, що охолоджує. В процесі заточування на виробництві АВС-Сервіс застосовуються алмазні кола компанії Winter (Німеччина). Контроль якості проводиться за допомогою оптичної системи контролю якості, що передає зображення на монітор ПК в ОТК.

Загострювання інструменту з робочою частиною, виготовленої з полікристалічного алмаза

Загострювання проводиться на ультрасучасному верстаті з ЧПУ виробництва фірми VOLLMER модель QM 110. Дане обладнання дозволяє здійснювати загострювання будь-яких алмазних інструментів, що застосовуються на деревообробних і меблевих виробництвах. Загострювання проводиться методом електроерозії в діелектричному середовищі.